Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 16 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Од Тајмиште до кабинетот на канадскиот премиер
Author Message
mence Offline
Moderator
*****

Posts: 545
Joined: Dec 2009
Reputation: 2
#10

Interesna diskusija za Lui i Jasmina.

I dvajcata gi znam.... gi vidovme rezultatite na Lui dodeka bese pratenik....
A bogami gi gledame i ubavite rezultati od rabotata na Jasmina.
Samo mozam da kazam sto povece da se zadrzat na vlast nejzinata partija, bidejki taa za Makedonija i makedoncite napravi kako do sega nikoj makedonec od dijasporata.

Na Jasmina i pozeluvam vo ovaa godina da ima uste pogolemi uspesi vo svojata raabota, a so toa i Makedonija ce ima korist.
01-01-2010, 06:41 PM
Reply


Messages In This Thread
RE: Од Тајмиште до кабинетот на канадскиот премиер - by mence - 01-01-2010, 06:41 PM