Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 16 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Од Тајмиште до кабинетот на канадскиот премиер
Author Message
Mirza Offline
Junior Member
**

Posts: 45
Joined: Dec 2009
Reputation: 0
#8

Dobro be Cile,
si se fatil za toa linkovite kako pijan za plot! Pijanica

Opshto znaenje e vo Toronto deka Lui zavrshi rabotata! Sm_upset

A ako ne e taka, aj te molam :semoli: dokazhi mi koj zavrshi!
31-12-2009, 09:52 PM
Reply


Messages In This Thread
RE: Од Тајмиште до кабинетот на канадскиот премиер - by Mirza - 31-12-2009, 09:52 PM