Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nee mozno logiranje
Author Message
Flok Offline
Senior Member
****

Posts: 466
Joined: Jan 2012
Reputation: 3
#1

dali toa kopileto Mijalkov i nogovite manjaci ili nesto drugo ali nee mozno logiranje na forumot
25-05-2014, 01:09 AM
Reply
Flok Offline
Senior Member
****

Posts: 466
Joined: Jan 2012
Reputation: 3
#2

i nee mozno odgvaranje na temi
25-05-2014, 01:16 AM
Reply
Администратор Offline
Administrator
*******

Posts: 716
Joined: Dec 2009
Reputation: 6
#3

(25-05-2014, 01:09 AM)Flok Wrote: dali toa kopileto Mijalkov i nogovite manjaci ili nesto drugo ali nee mozno logiranje na forumotВчера имаше проблем со логирањето и отворање на теми. Но не беше долготрајно.
25-05-2014, 11:12 PM
Reply