Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Македонци бидете патриоти купувајте Македонски производи
Author Message
Flok Offline
Senior Member
****

Posts: 466
Joined: Jan 2012
Reputation: 3
#1

Македонци бидете патриоти купувајте Македонски производи

Македонски народе !
Бидете патриоти купувајте Македонски производи оти така ќе си ги задржите работните места и ќе се отворат нови работни места .
Оти тоа е за наше добро за доброто на сите нас .
Проект на Владата на Никола Груесвки .

Да бе !

Махатма Ганди: Ќе јадеме наш ориз и ќе носиме сари
Купувајте македонски производи
Made in Macedonia

Да бе !

Купувајте македонски производи (години ВМРО-ДПМНЕ)

Јес бе !

Кинезите ќе градат камп за работници кај Свети Николе

http://faktor.mk/archives/89230

Јесте да !

ГЛАВНИОТ ПРОЕКТ ЗА ПРУГАТА КОН БУГАРИЈА ЌЕ ЈА ПРАВИ ГЕРМАНСКАТА ОБЕРМАЕР ОД МИНХЕН

http://www.vecer.com.mk/?ItemID=76E8D68F...B76A0AB6D5

Ма како да не !

СДСМ бара Министерството за финансии да и објасни на јавноста зошто грчката фирма „Актор“ е избрана за најдобар понудувач на тендерот за изградба на автопатот Демир Капија - Смоквица иако целосно не ги исполнувала критериумите.

Тендерот за автопатот Демир Капија-Смоквица - огромен сомнеж за криминал и корупција
Марјанчо Николов, претседател на Собраниска комисија за финасирање и буџет
Скопје, 03.09.2012 година

http://sdsm.org.mk/default.aspx?mId=55&a...cleId=7025

Ма сто посто сигурно!

Македонија
18.10.2010
КИНЕСКИТЕ АВТОБУСИ ПОВИСОКИ ОД БРОЈНИ СКОПСКИ НАДВОЗНИЦИ

http://www.telma.com.mk/index.php?task=c...&item=3643


То се да видјети со голо око

Активирани хипотеките врз ФАС, САНОС и Унитајерс

http://www.vecer.com.mk/?ItemID=8E1C98E4...82907DBF02


ИСКРА ММ ќе гради станови на местото на ФАС 11 Октомври

http://www.kapital.mk/mk/dneven_vesnik/7...x?iId=2305Али што е тука најбитна ствар ?
Па најбитно е тоа да биде одговорно и домаќински !
Зошто ако нее одговорно и домаќински ондак тоа нее тоа ......знаеш .


МИЛИОН И ПОЛ ЕВРА ПОРАНЕШНОТО РАКОВОДСТВО НА ЦЕНТАР ПОТРОШИЛО ЗА ПАТУВАЊА НИЗ ИТАЛИЈА

http://www.opstinacentar.gov.mk/page6702027.aspx


Македонија
19.08.2013
МОЛК ВО ОБВИНИТЕЛСТВОТО ЗА СЛУЧАЈОТ „РЕВИЗИЈА НА СКОПЈЕ 2014“

http://www.telma.com.mk/index.php?task=c...item=29698


Значи само одговорно и домаќински и никако другачје не ја биѓава работава .
Затоа народе биди патриота купувај Македонски производи .
Зашто ако ти не штедиш и ние не ќе можеме да се курцаме да беснеееме и аздисуваме со твојте пари .
Преродбата продолжува .
Проект на Владата на Никола Груевски .

11-01-2014, 11:51 PM
Reply