Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Честита Нова Година
Author Message
veritas Offline
Posting Freak
*****

Posts: 1,691
Joined: Feb 2010
Reputation: 7
#1

Искам да ви честитя новата 2014 г. и да ви пожелая здраве, щастие и успехи!31-12-2013, 08:50 PM
Reply
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*****

Posts: 16,655
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#2

(31-12-2013, 08:50 PM)veritas Wrote: Искам да ви честитя новата 2014 г. и да ви пожелая здраве, щастие и успехи!
BravoBravoBravo
31-12-2013, 10:03 PM
Reply
hristo Offline
Super Moderator
******

Posts: 2,955
Joined: Dec 2009
Reputation: 33
#3

(31-12-2013, 08:50 PM)veritas Wrote: Искам да ви честитя новата 2014 г. и да ви пожелая здраве, щастие и успехи!
Благодариме. Честитки и до сите форумџии да Новата 2014 помине со повеќе правда и благосостојба

01-01-2014, 11:10 PM
Reply