Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ПРОНАЈДЕНИ 18 ТЕ МИЛИЈАРДИ ЕВРА, ПАРИ КОИ МИЛОШЕВИЌ ГИ ПРЕНЕЛ НА КИПАР !!??
Author Message
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*****

Posts: 15,970
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#1

Krivična protiv Dinkića da je sakrio 18 milijardi evra sa Kipra!


(This post was last modified: 07-12-2013, 05:31 PM by ЈорданПетровски.)
07-12-2013, 05:29 PM
Reply
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*****

Posts: 15,970
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#2

Predstavljanje Antikorupcijske lige Balkana 23.10/13

07-12-2013, 06:28 PM
Reply