Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Вистинската мисија на Бранко Црвенковски
Author Message
МрачниотКоњаник Offline
stop the brainfcuk
*****

Posts: 1,391
Joined: Dec 2010
Reputation: 1
#21

До кој очај се потонати Бранковистите, се колат по конвенции:
Убоди од нож за претставник од Охрид на конвенцијата на СДСМ во Куманово
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Борба за слобода од шарените окупатори!
25-02-2013, 06:48 PM
Reply