Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 1 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
МАКЕДОНСКОТО СУДСТВО РЕВНОСЕН ЧУВАР НА ЕДНОУМИЕТО И ТОТАЛИТАРИЗМОТ
Author Message
ЈорданПетровски Offline
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*******

Posts: 17,609
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#18

Иако судот можеше да ги достави поканите на обвинетите на работните места или да ги побара адресите од МВР по службена дожност тоа тие не го правеа, за да се осигурам и јас упатив барање преку социјалните мрежи и за неколку дена ги добив ТОЧНИТЕ адреси. Сега веке и "проблемот" со адресите беше надминат.
[Image: Document42_zpsbe3965ba.jpg][Image: Document43_zps2c12dda2.jpg]15-02-2013, 02:43 AM
Reply


Messages In This Thread
RE: МАКЕДОНСКОТО СУДСТВО РЕВНОСЕН ЧУВАР НА ЕДНОУМИЕТО И ТОТАЛИТАРИЗМОТ - by ЈорданПетровски - 15-02-2013, 02:43 AM