Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 1 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
МАКЕДОНСКОТО СУДСТВО РЕВНОСЕН ЧУВАР НА ЕДНОУМИЕТО И ТОТАЛИТАРИЗМОТ
Author Message
ЈорданПетровски Offline
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*******

Posts: 17,656
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#13

Во писмово истражниот судија Басотова бара да ги доставам адресите на обвинетите !!!???[Image: Document_32_1_zpsf84bdde7.jpg]


Истражниот судија Басотова, во писмото од 08.05.2010 година ме известува дека ПРАТЕНИ СЕ ПОКАНИ ЗА СОСЛУШУВАЊЕ.


[Image: Bosotovaodgovor1_1_1_zps5b3cd350.jpg]Што може да се заклучи освен јасна намера да се опструира предметот.

14-02-2013, 10:37 PM
Reply


Messages In This Thread
RE: МАКЕДОНСКОТО СУДСТВО РЕВНОСЕН ЧУВАР НА ЕДНОУМИЕТО И ТОТАЛИТАРИЗМОТ - by ЈорданПетровски - 14-02-2013, 10:37 PM