Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 1 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
МАКЕДОНСКОТО СУДСТВО РЕВНОСЕН ЧУВАР НА ЕДНОУМИЕТО И ТОТАЛИТАРИЗМОТ
Author Message
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*******

Posts: 17,686
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#12

Бидејки бев незадоволен од одговорот на Републичкиот судски совет напишав повторно представка. моето незадоволство беше врзано за молкот на Републичкиот Судски Совет за отфрлањето на мојата кривична пријава со флагрантен фалсификат. На 29.08.2011 по електронска пошта ја упатив оваа преставка .


From: jordanpetrovski@hotmail.com
To: sudskisovetrm@gmail.com
Subject: XIII KИ.бр.261/08 прилог бр.3
Date: Mon, 29 Aug 2011 20:12:41 +0200[Image: Document46_zps592bea1c.jpg]


[Image: Document47_zpsf921570a.jpg]


13-02-2013, 10:23 PM
Reply


Messages In This Thread
RE: МАКЕДОНСКОТО СУДСТВО РЕВНОСЕН ЧУВАР НА ЕДНОУМИЕТО И ТОТАЛИТАРИЗМОТ - by ЈорданПетровски - 13-02-2013, 10:23 PM