Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 1 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
МАКЕДОНСКОТО СУДСТВО РЕВНОСЕН ЧУВАР НА ЕДНОУМИЕТО И ТОТАЛИТАРИЗМОТ
Author Message
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*******

Posts: 17,656
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#6

На отфрлената кривична пријава нема право на жалба. Морав да го искористам правниот лек кој ми беше посочен во решението за отфрлање на кривичната пријава.
А тоа е: ПРЕДЛОГ ЗА ДАВАЊЕ СОГЛАСНОСТ ЗА ПОДИГАЊЕ ОБВИНИТЕЛЕН АКТ БЕЗ ДА СЕ СПРОВЕДУВА ИСТРАГА




[Image: krivicnaprijava11-1_zps9ead0244.jpg]


[Image: krivicnaprijava12_zpsec542c89.jpg]


12-02-2013, 03:15 AM
Reply


Messages In This Thread
RE: МАКЕДОНСКОТО СУДСТВО РЕВНОСЕН ЧУВАР НА ЕДНОУМИЕТО И ТОТАЛИТАРИЗМОТ - by ЈорданПетровски - 12-02-2013, 03:15 AM