Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
’СДСМ летна турнеја’ - Ќе тропнеме на секоја врата, ќе легнеме во секој кревет :)
Author Message
acko Offline
Moderator
*****

Posts: 1,437
Joined: Jan 2010
Reputation: 21
#1

Без вовед...
03-06-2012, 12:42 AM
Reply
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*****

Posts: 16,919
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#2

(03-06-2012, 12:42 AM)acko Wrote: Без вовед...


Icon_confusedIcon_confused
03-06-2012, 01:44 AM
Reply
acko Offline
Moderator
*****

Posts: 1,437
Joined: Jan 2010
Reputation: 21
#3

Зошто ДПМНЕ ги вади членовите во секој град каде доаѓа СДСМ да држи митинг? Така беше во Куманово, а сега гледам и во Прилеп. Нема никаква корист од тоа, а кога знаеме какви забегани луѓе има во двете партии само може да дојде до некој инцидент.


30-06-2012, 02:40 PM
Reply
montehristo Offline
Неверан Тома
*****

Posts: 1,490
Joined: Aug 2010
Reputation: 30
#4

(30-06-2012, 02:40 PM)acko Wrote: Зошто ДПМНЕ ги вади членовите во секој град каде доаѓа СДСМ да држи митинг? Така беше во Куманово, а сега гледам и во Прилеп. Нема никаква корист од тоа, а кога знаеме какви забегани луѓе има во двете партии само може да дојде до некој инцидент.
Поради контролирана тензија. Без тоа нема контрола. Можноста да дојде до инцидент ги држи луѓето во многу поголема контрола од вистински инцидент.

An inch today is tomorrow’s mile.
08-07-2012, 02:58 AM
Reply