Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 10 Vote(s) - 3.5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ЈАНКО БАЧЕВ И НЕГОВИТЕ СТАВОВИ
Author Message
poprushev Offline
Super Moderator
******

Posts: 157
Joined: Dec 2009
Reputation: -3
#9724-03-2011, 07:06 AM
Reply


Messages In This Thread
RE: ЈАНКО БАЧЕВ И НЕГОВИТЕ СТАВОВИ - by poprushev - 24-03-2011, 07:06 AM