Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 10 Vote(s) - 3.5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ЈАНКО БАЧЕВ И НЕГОВИТЕ СТАВОВИ
Author Message
mungos
Unregistered

 
#20

(20-02-2010, 11:22 PM)NACIONALIST Wrote:
(20-02-2010, 11:04 PM)mungos Wrote: Тебе грујовски не ти ги разјасни работите?


Daj ne seri ziv ti se!!!

Ти се декларираш како ВМРО-ДПМНЕ да не случајно си ги измашал брзините,или пак јас сум грешка,оти мислев дека овој ќе ти е независенParty3
21-02-2010, 10:00 AM
Reply


Messages In This Thread
RE: ЈАНКО БАЧЕВ И НЕГОВИТЕ СТАВОВИ - by mungos - 21-02-2010, 10:00 AM