Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ЕП наложува да формираме заедничка комисија за историјата со Бугарија
Author Message
hristo Offline
Super Moderator

Понекога знанието е нож с две остриета .... Icon_razz

[/quote]

Точно. Луков. Но, најважно е да човек биде во хармонија со своето чувство за правда и совест. Така и животот ке си го помине полесно. Јас, лично, несакам манипулации.

24-07-2012, 08:38 AM
Reply
jingiby Offline
Posting Freak

(23-07-2012, 11:41 PM)Kasandar Wrote: Без да навлегувам премногу првен проверете што означува името бугар, од каде потекнува, кој беа првите бугари и со каков јазик се служеја.

Инаку денес сме сведоци на ново прекрстувнје на македонците. се извинувам на "бугарите"

Селски, с това гръцко име нищо добро не те чака. Измекяри бехте и измекяри си останахте.
[Image: 03079b0284b1ec94.jpg]
24-07-2012, 09:35 AM
Reply
Kasandar Offline
Member

(23-07-2012, 11:59 PM)TATAP Wrote:
(23-07-2012, 11:41 PM)Kasandar Wrote: Без да навлегувам премногу првен проверете што означува името бугар, од каде потекнува, кој беа првите бугари и со каков јазик се служеја.

Инаку денес сме сведоци на ново прекрстувнје на македонците. се извинувам на "бугарите"
Тези ваши глупости вече сме ги чели!Аз ти предлагам да почетеш малко извън форумите-навсякъде дъвчете едно и също!
Ако знаеш с какъв език са си служели българите ще си единствения на света Icon_razz

Најпрвен тие глупости не се пишани одмене ни превземени од нашите глупости по форумите туку самите ваши и други историчари го пишуваат тоа.
Еве прочитај си малко нема ништо да ти биди.
http://en.wikipedia.org/wiki/Bulgars#Language

скрос надолу на страницата имаш извори
24-07-2012, 10:12 AM
Reply
Илиян_Луков Offline
Senior Member

Филибе Wrote:Добре де мой човек, нашите комуняри след 45 г. не постъпиха ли като еничари?!Glava_vo_zid В началото па до средата на века, дедите ни, живеещи в България, в определени периоди може и да са скъсвале да воюват, но през останалото време са си живеели свободно, не са имали тирани като турци, сърби и гърци да им се мешат примерно как да се обличат, как да говорят и на какво училище да ходят децата им. Отделно, сигурно и нашите от ВМРО, ако видят някой да говори със сърбин примерно, тоя става предател....Айде, не се ебавай с термина "еничар", защото и през комунизма филма не е по розов, особено за идентитета....И това за дъщерите беше доста грубо!

Аз комунистите съм ги похвалил само за спиране на югословенизацията и сърбизирането на Пиринско ... другите работи са си мизерия как и да го гледаш ....

Такава степен на омраза към българите не се прави с притискане,а с изкушаване .... от интерес !

24-07-2012, 12:21 PM
Reply
Филибе Offline
Member

(24-07-2012, 08:38 AM)hristo Wrote: Јас, лично, несакам манипулации.

Това са просто четири думи, Христо! Но те трябва да са мото на тема - Заедничка комисија за историјата со Бугарија. Останалото са обективни дебати, без политически нюанси. Дали това е възможно сега - незнам, но вярата умира последна, както се казва!
24-07-2012, 03:54 PM
Reply
Филибе Offline
Member

(24-07-2012, 12:21 PM)Илиян_Луков Wrote: Аз комунистите съм ги похвалил само за спиране на югословенизацията и сърбизирането на Пиринско ... другите работи са си мизерия как и да го гледаш ....

Защо си ги похвалил, като те я започнаха тази кампания, на база решение взето от високо поставени интернационални другари/запалил къщата, па после потушил огънят, и получил похвала!!/.. но както и да е, идеята ми беше, преди да се "хвърлят камъни" в имота на съседа, да си погледнем собственият двор.

24-07-2012, 04:45 PM
Reply
TATAP Offline
турко-монгол

(24-07-2012, 04:45 PM)Филибе Wrote:
(24-07-2012, 12:21 PM)Илиян_Луков Wrote: Аз комунистите съм ги похвалил само за спиране на югословенизацията и сърбизирането на Пиринско ... другите работи са си мизерия как и да го гледаш ....

Защо си ги похвалил, като те я започнаха тази кампания, на база решение взето от високо поставени интернационални другари/запалил къщата, па после потушил огънят, и получил похвала!!/.. но както и да е, идеята ми беше, преди да се "хвърлят камъни" в имота на съседа, да си погледнем собственият двор.
Такъв ни е Северозапада-червен... Razmisluva През едно село на мойто е бил Горуня-върлият сталинист-метежник Glava_vo_zid
Баба ми (беше '19 набор Бог да я прости!) май беше единствената,която не гласува за БСПто на първите избори

Когато говориш на Бог, това е молитва. Когато Господ ти говори - това е шизофрения.
24-07-2012, 06:50 PM
Website Reply
Илиян_Луков Offline
Senior Member

(24-07-2012, 04:45 PM)Филибе Wrote:

Похвалил съм ги щото им е дошъл акъла навреме... иначе си ги псувам при всека възможност ... влючително и за експериментите по Пиринско ...

П.С. Иначе Татаринът е прав ... Северозапада е червен ... то и затова сме на това дередже ...
(This post was last modified: 24-07-2012, 07:49 PM by Илиян_Луков.)
24-07-2012, 07:48 PM
Reply