Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 5 Vote(s) - 2.6 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
УАПСЕН ВРАНИШКОВСКИ
Author Message
Gnoj Offline
кабадаја
*****

Posts: 1,169
Joined: Feb 2010
Reputation: 33
#21

(21-12-2011, 07:29 PM)МрачниотКоњаник Wrote: Котле е разузнавачки рингишпил скроен по мерка на ВМРО-БНД а возен од одметници од УДБА.

Знаеш шо? Се согласувам со тебе, мислам дека си во право и тоа за мене е затворено прашање. Ама ништо не ми менува во намерата да пишувам она што мислам. А на тебе?
Let me hear you make decisions without your television.
21-12-2011, 07:47 PM
Reply
TATAP Offline
турко-монгол
*****

Posts: 1,533
Joined: Aug 2010
Reputation: 35
#22

(21-12-2011, 07:29 PM)МрачниотКоњаник Wrote: Татар, па ти би требало да знаеш зошто темава е тука а не некој друг форум.... Ти си најблиску до изворот, онака службено.
Pos Кое бре Коннико те накара така да мислиш? Pos
Виновен съм че съм българин?Bravo

Когато говориш на Бог, това е молитва. Когато Господ ти говори - това е шизофрения.
21-12-2011, 11:34 PM
Website Reply
МрачниотКоњаник Offline
stop the brainfcuk
*****

Posts: 1,391
Joined: Dec 2010
Reputation: 1
#23

Онака оти си активен во бизнисот на убедување дека Македонците се Бугари.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Борба за слобода од шарените окупатори!
23-12-2011, 09:19 PM
Reply