Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Иде пресудата
Author Message
toni_a Offline
1 - 2 + 3 - 4 + ...
****

Posts: 610
Joined: Jan 2010
Reputation: 12
#81

зарем континуитет на моментални (може не сум апдејтиран) 133 ќе нарушиме?

сепак,колку и да читам:
текст како текст - кој не нуди ни решение ,ни дополнителна информација.
0+0+0=60%
(This post was last modified: 24-01-2012, 04:08 AM by toni_a.)
24-01-2012, 04:06 AM
Reply