Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ЗОШТО ВМРО ДПМНЕ НЕ НАПРАВИ СВОЈ ВЕСНИК И СВОЈА ТВ И РАДИО СТАНИЦА
Author Message
ЈорданПетровски Offline
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*******

Posts: 17,638
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#1Дали е во прашање наивност.
Незнаење.
Или уште еден показател на лажниот повекепартизам.
02-11-2011, 01:51 AM
Reply
montehristo Offline
Неверан Тома
*****

Posts: 1,493
Joined: Aug 2010
Reputation: 30
#2

Што е со Телевизија КРТ од Куманово?
Зарем тоа не беше ВМРО-овска телевизија?
Или погрешен ми е заклучокот?
An inch today is tomorrow’s mile.
02-11-2011, 02:40 AM
Reply
МрачниотКоњаник Offline
stop the brainfcuk
*****

Posts: 1,391
Joined: Dec 2010
Reputation: 1
#3

Da Jordane stvarno zashto ne, a? Shto mislish ti, ushte eden udbashki zagovor?
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Борба за слобода од шарените окупатори!
02-11-2011, 05:30 AM
Reply
ЈорданПетровски Offline
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*******

Posts: 17,638
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#4

(02-11-2011, 02:40 AM)montehristo Wrote: Што е со Телевизија КРТ од Куманово?
Зарем тоа не беше ВМРО-овска телевизија?
Или погрешен ми е заклучокот?Зборот ми беше за национална телевизија и радио.
02-11-2011, 01:30 PM
Reply