Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
БАРАМ ПОМОШ
Author Message
ЈорданПетровски Offline
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*******

Posts: 17,545
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#1


Ми треба некој кој го познава добро функционирањето на facebook. Имено ФБ направи некои промени на профилот на ГРУПАЦИЈАТА и со тоа ја изгубив можноста да праќам и добивам пораки а ги изгубив и старите пораки. Многу ми е битно како да ги вратам старите пораки.
Многу ке сум благодарен ако некој ми помогне да го решам проблемот.
21-10-2011, 09:45 PM
Reply
МрачниотКоњаник Offline
stop the brainfcuk
*****

Posts: 1,391
Joined: Dec 2010
Reputation: 1
#2

Ах! УДБА и преку Фаци Бук го минира безгрешниот Јордан.
За среќа, не знам како се враќаат стари пораки... па посебно не од ФБ.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Борба за слобода од шарените окупатори!
04-11-2011, 11:40 PM
Reply
Илиян_Луков Offline
Senior Member
****

Posts: 456
Joined: Aug 2011
Reputation: 6
#3

Администраторе,

Гледам,че имам некава репутация тук ... 3

Та как се е зела и как може да се махне ....
06-03-2012, 01:54 PM
Reply
Gnoj Offline
кабадаја
*****

Posts: 1,169
Joined: Feb 2010
Reputation: 33
#4

(06-03-2012, 01:54 PM)Илиян_Луков Wrote: Администраторе,

Гледам,че имам некава репутация тук ... 3

Та как се е зела и как може да се махне ....

Може да ја тргне само оној кој ти ја доделил.
Let me hear you make decisions without your television.
(This post was last modified: 06-03-2012, 02:16 PM by Gnoj.)
06-03-2012, 02:16 PM
Reply
Илиян_Луков Offline
Senior Member
****

Posts: 456
Joined: Aug 2011
Reputation: 6
#5

Ти неможеш ли да видиш в базата данни ...
и направо да го махнеш

Старая се да немам голема репутация или каквото и да е това ....
06-03-2012, 02:52 PM
Reply
Gnoj Offline
кабадаја
*****

Posts: 1,169
Joined: Feb 2010
Reputation: 33
#6

Јас не можам да ја тргнам. Инаку репутацијата може да биде и со негативна цифра.
Let me hear you make decisions without your television.
06-03-2012, 02:59 PM
Reply
Илиян_Луков Offline
Senior Member
****

Posts: 456
Joined: Aug 2011
Reputation: 6
#7

Сега какво ... да направа нещо кое да ми върне репутацията на нула ли ... Jeee

Чудя кой ли ми е сложил репутация ...Pishtoldzija

06-03-2012, 03:12 PM
Reply
Gnoj Offline
кабадаја
*****

Posts: 1,169
Joined: Feb 2010
Reputation: 33
#8

@Илијан Луков
Се чудиш? Па притисни на цифрата и ќе видиш кој е виновникот.

@Јордан Петровски
Сигурен ли си дека не можеш да праќаш и добиваш пораки?
Let me hear you make decisions without your television.
(This post was last modified: 06-03-2012, 03:33 PM by Gnoj.)
06-03-2012, 03:32 PM
Reply
Илиян_Луков Offline
Senior Member
****

Posts: 456
Joined: Aug 2011
Reputation: 6
#9

А верно,че можело бре ....

Бех 100% сигурен,че не е некое македонче ... хахахахах

@Valkanizater

Евала брате, добре че си ти да ме оцениш положително Icon_razz
Знаеш какво се вика ...

Тъп и упорит като къртица на асфалт ...Yea
(This post was last modified: 06-03-2012, 03:45 PM by Илиян_Луков.)
06-03-2012, 03:45 PM
Reply
Gnoj Offline
кабадаја
*****

Posts: 1,169
Joined: Feb 2010
Reputation: 33
#10

Е сега сакаш 0 репутација или не? Icon_lol
Let me hear you make decisions without your television.
06-03-2012, 03:58 PM
Reply
Илиян_Луков Offline
Senior Member
****

Posts: 456
Joined: Aug 2011
Reputation: 6
#11

Златната среда си е златна среда ...

Бех се уплашил,че некое македонче ми е дало положителна оценка ... и исках да го прогласим за великобългарски фашист и шовинист, както и за македонски изедник ... Icon_twisted

Иначе @Valkanizater е дал и коментар, който ми харесва ...
06-03-2012, 04:21 PM
Reply
Gnoj Offline
кабадаја
*****

Posts: 1,169
Joined: Feb 2010
Reputation: 33
#12

Погледни си сега.
Let me hear you make decisions without your television.
07-03-2012, 10:08 AM
Reply
Илиян_Луков Offline
Senior Member
****

Posts: 456
Joined: Aug 2011
Reputation: 6
#13

Гной,

Прогласявам те за великомакедонски фашист и шовинист, както и за български изедник .... Devil3
07-03-2012, 12:54 PM
Reply