Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vostanieto protiv bugarskiot okupator
Author Message
Администратор Offline
Administrator
*******

Posts: 716
Joined: Dec 2009
Reputation: 6
#6

(13-10-2011, 03:24 PM)МрачниотКоњаник Wrote: Samo vie teshete se.Јас само ти презентирам веродостојни податоци. Да не ти ја разбив илузијата дека форумот не е посетен.
17-10-2011, 01:44 AM
Reply


Messages In This Thread
RE: Vostanieto protiv bugarskiot okupator - by Администратор - 17-10-2011, 01:44 AM