Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ДОСИЕ ЦРНИ
Author Message
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*******

Posts: 17,674
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#5

[Image: Photograph-220.jpg]
[Image: zvz9jo.jpg]Какви големи ѕверки доаѓале. Министер за трговија на Русија и секретар во министерство за внатрешни работи на Русија. Инспекторот можел да провери кои се. Луѓето поминале граница а со тоа и пасошка контрола, спиеле во хотел и таму ги дале пасошите на увид.... Ама треба да ме "закитат" дека сум преголема ѕверка. Со министер на трговија на Русија сум кукен пријател, доаѓа инкогнито во Македонија ....Da_ne_si_ludDa_ne_si_ludDa_ne_si_lud
Сега можам да се фалам, дека јас му реков на Јелцин да ја признае Македонија ... ShokShok

Шест месеци веке трае Оперативната Обработката а ниту има СУДСКИ НАЛОГ ниту ништо. Се повикуваат луѓе на информативни разговори на "црни очи".
01-10-2011, 09:30 PM
Reply


Messages In This Thread
RE: ДОСИЕ ЦРНИ - by ЈорданПетровски - 01-10-2011, 09:30 PM