The following warnings occurred:
Warning [2] count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable - Line: 871 - File: showthread.php PHP 7.4.33 (Linux)
File Line Function
/showthread.php 871 errorHandler->error

Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ДОСИЕ ЦРНИ
Author Message
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*******

Posts: 17,609
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#1


Одамна се подготвувам да објавам повеке делови од досието и да направам некаква хронологија на моите написи, интервјуа.

Првата службена белешка која датира од 09.10.1992 година, тоа е веднаш по донесувањето на ПРАВИЛНИКОТ за работа на СДБ 10/92 :
[Image: 2h3c1fr.jpg]


[Image: 28195cw.jpg]
01-10-2011, 02:36 AM
Reply


Messages In This Thread
ДОСИЕ ЦРНИ - by ЈорданПетровски - 01-10-2011, 02:36 AM