Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 9 Vote(s) - 2 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GOCEVA VECER
Author Message
mence Offline
Moderator
*****

Posts: 545
Joined: Dec 2009
Reputation: 2
#1

Vo mnogu gradovi vo Makedonija, a se razbira i vo dijasporata kade gi ima makedoncite ovoj viked go praznuvaat.
So druzenja, so igranje i peenje go proslavuvaat deloto na Velikanot nas GOCE.

Ako nekoj od nasite forumdzii bil, neka ni kaze kako pominal.A ako ima i nekoja fotka moze da stavi, da ja vidime kakva bila atmosferata.
07-02-2010, 05:24 AM
Reply
mence Offline
Moderator
*****

Posts: 545
Joined: Dec 2009
Reputation: 2
#2

Izgleda od forumdziive nikoj ne bil na Gocevata Vecer. Da sme zivi i zdravi pa narednata godina ce ideme.
10-02-2010, 05:13 AM
Reply