Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 8 Vote(s) - 3.25 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ЖЕНСКО - ПО ВТОР ПАТ !!!!!!!!
Author Message
hristo Offline
Super Moderator
******

Posts: 2,955
Joined: Dec 2009
Reputation: 33
#41

(14-02-2010, 04:13 AM)mence Wrote: mungos Wrote:
Da da negova sopstvenost e ! Ama ne tuka borkica sigurno si platila posteno,i sega od fondot ke im gi vratat parite.


Znaes Mungos deka bratucedot Sasko mu e kum na Orceta Kamcev. Taka da bolnicata e eden vid familijarna, verojatno tuka se poprijatno cuvstvuvaat...
A vo drzavnata, tamu neka se poragjaat obicniot narod...Pa tie i onaka ne se naviknatio na nekoja posebna nega, pa se plasat da ne im se smaci kaj Orceta...
Tie zatoa mislat za narodot.....

Јас не забележев да Бичиклиски излезе на прес да ја осуди одлуката на Уставниот Суд за право на пациентите да се лечат во приватните болници. За сите други одлуки на Уставниот Суд имаше коментар од вМРО-ДПМНЕ. Дали на некого му одговара развивање бизнис со приватните болници!? Очекувам и други големци од владеачката партија да го следат примерот на ГруевскиIcon_lol
14-02-2010, 10:03 AM
Reply
mungos
Unregistered

 
#42

Da ne ni opnat po edna mekica i site da si zamolcime.Da mu e zdrava i ziva bugarkata,op izvinete sofija.
14-02-2010, 04:51 PM
Reply
hristo Offline
Super Moderator
******

Posts: 2,955
Joined: Dec 2009
Reputation: 33
#43

(14-02-2010, 04:51 PM)mungos Wrote: Da ne ni opnat po edna mekica i site da si zamolcime.Da mu e zdrava i ziva bugarkata,op izvinete sofija.

Не, Мунгос. Не така малициозно. Па, Софија е светско име. Софија е грчка богица на мудрост. Дали тоа значи дека детето, според тоа, да го означиме како гркинче.Nenene
14-02-2010, 07:23 PM
Reply
mungos
Unregistered

 
#44

Znam jas kakva bozica e ama malku sarkazam ne e na odmet.
14-02-2010, 07:58 PM
Reply
mence Offline
Moderator
*****

Posts: 545
Joined: Dec 2009
Reputation: 2
#45

Bebeto e krsteno po imeto na babata.


E sega dali e grkinja ili bugarka, toa roditelite naj dobro si go znaat.
16-02-2010, 02:36 PM
Reply
hristo Offline
Super Moderator
******

Posts: 2,955
Joined: Dec 2009
Reputation: 33
#46

(16-02-2010, 02:36 PM)mence Wrote: Bebeto e krsteno po imeto na babata.


E sega dali e grkinja ili bugarka, toa roditelite naj dobro si go znaat.

Треба да е трилема а не дилема. Кај ти е македонката!Icon_lol
16-02-2010, 06:55 PM
Reply
mara-popara Offline
Posting Freak
*****

Posts: 769
Joined: Dec 2009
Reputation: 6
#47

(16-02-2010, 06:55 PM)hristo Wrote:
(16-02-2010, 02:36 PM)mence Wrote: Bebeto e krsteno po imeto na babata.


E sega dali e grkinja ili bugarka, toa roditelite naj dobro si go znaat.

Треба да е трилема а не дилема. Кај ти е македонката!Icon_lolNeznam dali ke treba de e TRILEMA. Ako trgneme po sostavot na Gruevoto VeMeReO imeto trebalo da bide Radojka, Stanislava, Ruza....
16-02-2010, 07:44 PM
Reply
mungos
Unregistered

 
#48

Не не тие песни за косово поле си пеат од душа!
16-02-2010, 07:46 PM
Reply
mara-popara Offline
Posting Freak
*****

Posts: 769
Joined: Dec 2009
Reputation: 6
#49

(16-02-2010, 07:46 PM)mungos Wrote: Не не тие песни за косово поле си пеат од душа!

Se_klanjamSe_klanjam I za dusha.....PosPosPosShokShok
16-02-2010, 07:48 PM
Reply