Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Жалби и поплаки!!!
Author Message
Makedonec Offline
Senior Member
****

Posts: 406
Joined: May 2010
Reputation: 8
#1

Жалби и поплаки!!!

Овде на оваа тема ќе имате прилика јавно да се пожалите,или да се извините за некое недоразбирање или сл.


Па ајде добредојдени сте сите на темава,а со тоа ќе се види кој колку доблест во себе поседува,и колкава е неговата морална спрега.
09-09-2011, 03:04 PM
Reply