Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Makedonija - Bosna
Author Message
barba Offline
שמע ישראל
****

Posts: 589
Joined: Jul 2011
Reputation: -8
#1

Makedonija - Bosna

75 63


p.s. moze moderatorot ili administratorot site ovie topici da gi stavi vo eden kako EVROPSKO PRVENSTVO VO KOSHARKA 2011....
I am that which grips the heart in fright, hearkens night and silence the light!!

Peace is lie, there is only a passion,
Trough passion i gain strength,
Trough strength i gain power,
Trough power i gain victory,
Trough victory my chains are broken.

The Force shall set me free
05-09-2011, 08:38 PM
Reply
МрачниотКоњаник Offline
stop the brainfcuk
*****

Posts: 1,391
Joined: Dec 2010
Reputation: 1
#2

Не се сеќавам кога последен пат нашите кошаркари излегле онака силно во второ полувреме и растуриле некого во одбрана онака како што ја растурија Босна (цели 6 минути Босанците не дадоа кош), скоро норма беше во второто полувреме да се прокоцка некоја голема предност или во последните минути да одлета резултатот накај пораз. Ова како да е некој друг тим.
Напред Македонија, вака силно и во втората фаза!Bravo
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Борба за слобода од шарените окупатори!
06-09-2011, 12:34 AM
Reply
barba Offline
שמע ישראל
****

Posts: 589
Joined: Jul 2011
Reputation: -8
#3

ubavo kazano!!!!
I am that which grips the heart in fright, hearkens night and silence the light!!

Peace is lie, there is only a passion,
Trough passion i gain strength,
Trough strength i gain power,
Trough power i gain victory,
Trough victory my chains are broken.

The Force shall set me free
06-09-2011, 02:08 AM
Reply