Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 13 Vote(s) - 2.38 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PIVO
Author Message
inmate1807 Offline
Junior Member
**

Posts: 28
Joined: Dec 2010
Reputation: 0
#6

и без овие информации си бев љубител на пиво, ама сеа ептен ми ја отвори дизната Icon_lol
најдобро пиво дрефинитивно ми е Скопско точено...
08-01-2011, 05:09 PM
Reply


Messages In This Thread
PIVO - by mence - 02-02-2010, 02:38 PM
RE: PIVO - by Solenik - 03-02-2010, 01:34 AM
RE: PIVO - by mence - 06-02-2010, 12:40 AM
RE: PIVO - by mence - 22-06-2010, 03:47 AM
RE: PIVO - by mence - 30-09-2010, 03:33 AM
RE: PIVO - by inmate1807 - 08-01-2011, 05:09 PM
RE: PIVO - by acko - 08-01-2011, 05:46 PM