Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 5 Vote(s) - 1.8 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ИЗБОРНИ РЕЗУЛТАТИ
Author Message
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*****

Posts: 15,970
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#81

(08-06-2011, 01:56 PM)ЈорданПетровски Wrote:Оваа итревју треба да се слуша внимателно. Школски пример на манипулации.
Ке наведам само неколку. Што има врска убиството на Мартин со наводмото местење на изборите во америка. Што има врска апсењето на Љубе со изборите.
13-06-2011, 01:11 AM
Reply