Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 4 Vote(s) - 1.75 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
МОЖНОСТ ВО ДИСКУСИИТЕ ДА УЧЕСТВУВААТ И ГОСТИ
Author Message
Администратор Offline
Administrator
*******

Posts: 716
Joined: Dec 2009
Reputation: 6
#1

Имаме доста коментари на луѓе на ФБ и на поштата за наши колумни. За да им овозможиме да ги искажат своето мислење само за таа колумна или текст донесовме одлука да ОВОЗМОЖИМЕ да се дискусутира на форумот како гостин. Сепак форумот дава можност од прикачување на скенирани документи, фотографии, поголема можност за сериозна дискусија.


На форумот од денеска има опција да пишуваат и ГОСТИ. МОЖНОСТ да ДИСКУТИРАТЕ на форумот без задолжителна РЕГИСТРАЦИЈА.
23-05-2011, 08:23 PM
Reply
Guest
Unregistered

 
#2

xaxaxaxa јако али нема да добивате нови членови
24-05-2011, 08:23 AM
Reply
Администратор Offline
Administrator
*******

Posts: 716
Joined: Dec 2009
Reputation: 6
#3


(24-05-2011, 08:23 AM)Guest Wrote: xaxaxaxa јако али нема да добивате нови членовиШто ли е причината на гостинов, во толку малку зборови, да искаже толку голема омраза кон форумот.???
24-05-2011, 07:45 PM
Reply
Solenik Offline
wiseman - мудрец
*****

Posts: 956
Joined: Jan 2010
Reputation: 23
#4

(24-05-2011, 08:23 AM)Guest Wrote: xaxaxaxa јако али нема да добивате нови членови

Па токму тоа е целта: да не добиваме нови членови, туку дискутанти.Icon_surprised
24-05-2011, 08:24 PM
Reply
acko Offline
Moderator
*****

Posts: 1,437
Joined: Jan 2010
Reputation: 21
#5

(24-05-2011, 08:23 AM)Guest Wrote: xaxaxaxa јако али нема да добивате нови членови

Но, добивме барем еден гост (т.е тебе) кој напиша нешто... Icon_razz))

25-05-2011, 02:18 AM
Reply
Guest
Unregistered

 
#6

администраторе која омраза бе? според мене форумов е најдобар од сите Icon_razz со најдобронамерна мисла кажав дека со оваа опција тие што сакаат да пишуваат а ги мрзи да се регистрираат ќе можат да пишуваат и нема да се регистрираат бидејќи ќе ги мрзи :D затоа не дека сум против форумов, САМО НАПРЕД!
25-05-2011, 02:09 PM
Reply