Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

Thread Rating:
  • 8 Vote(s) - 2.25 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Може ли да има нешто обшто между МК и БГ?
Author Message
Han Solo Offline
Senior Member

Тони, показвам ти единственото съмнение за българска фалшификация, което съм имал в моите постове:

Приватни пораки:

TATAP Wrote:
Han Solo Wrote:
TATAP Wrote:Между другото,подписа на Гологанов не е с "Ъ" на края и Иван също

И? Мислиш, че подписа му е фалшив?
Дай да ровим и ако има нещо такова, да го открием.
На мен не ми пречи, ако отрия фалшификация, да я обявя.
по-добре недей,че Таридич ще се насере Smiley-happy068

След този диалог с Татап, търсих 2 часа да открия нещо за документа, но открих само, че има още един подпис без "ъ".
Съмненията ми останаха, но така и не можах да разбера дали документа е фалшив.

Ето и реакцията ми във форума за моите съмнения:

(04-11-2010, 12:54 PM)Han Solo Wrote: Хм, сега след по-обстойно разглеждане на "Мемоара до Великите сили",
нещо започва да ме съмнява този документ.
Твърди се, че един екземпляр се намирал в Пловдивската библиотека и бил публикуван за пръв път
в Бернския вестни ''Correspondance Balkanique", 29 ноември, 1919. Аз обаче не намерих нищо в чуждата преса.
Ако някой намери нещо по въпроса, нека да каже.

СЕГА МИ ОТГОВОРИ: KOЙ Е ЛЪЖЕЦ?!
(This post was last modified: 07-11-2010, 01:01 PM by Han Solo.)
07-11-2010, 12:56 PM
Reply
toni_a Offline
1 - 2 + 3 - 4 + ...

на 05-02-08

http://macedonians.tv/showthread.php?s=e...1#post1061

[Image: info050208.jpg]

самата слика:
http://img233.imageshack.us/img233/9164/...nntkr5.jpg

зголемена/зумирана од едно друго место, па качена на „имаге-шак„...

од кое место? Icon_wink
ајде, ви давам толку многу “хинтови“ што на моменти се зачудувам!

Quote:На страната на истината съм, но не видях къде е излъгал jingiby!
Сложил бил снимка, която ти си бил качил в Интернет и това го прави лъжец, така ли?
Никъде не съм излъгал в този форум и ако някъде съм показал нещо невярно,
това е защото съм бил подведен, аз не съм ти Тиридин, ясно!
Един единствен път ме насочиха към детайл в документ, който породи съмнение в мен и аз си го казах!

ОК, ти си прецени...за себе! а и молкот на колегата си кажуваат повеќе отколку треба!
тоа што имав, ви дадов до знаење....и сега нека ми дојде Јингиби или Вовата и нека ми кажат дека не сум она кое што сум!

а за АСНОМ понатака...
(This post was last modified: 07-11-2010, 01:02 PM by toni_a.)
07-11-2010, 12:57 PM
Reply
Пат Offline
Posting Freak

Арно де, ама не ми е јасно, во што е спорот со фотографијата?
07-11-2010, 01:00 PM
Reply
Пат Offline
Posting Freak

Ха, ама Тони, ти ги мешаш времињата бе пријател. Тој дочек на бугарската армија е по војната, така ли е?
07-11-2010, 01:01 PM
Reply
jingiby Offline
Posting Freak

(07-11-2010, 12:45 PM)Пѫт Wrote: А што е поентата со таа фотографија? Нели на неа е прикажан пречекот на бугарската армија во Белград? Што има врска тоа со муабетов? Туку, а зошто пишува „живела братска бугарска армија“? Нели беа окупатори?

На среща между съветски, югославски, английски и български офицери през октомври 1944 г. командващият народоосвободителните войски на Сърбия генерал К. Попович заявява: „Благодаря за участието на братската българска войска, която със своите усилие и успешни операции при Ниш особено допринесе в борбата с немските фашисти”.

Откровен е и маршал Тито, който отбелязва: „С помощта на славната Червена армия бяха бързо освободени Белград и Сърбия, а с помощта на българската армия беше освободена Македония ”.

Тогава не сме били окупатори. Това се случва по късно в главите на промитите мозъци.
[Image: 03079b0284b1ec94.jpg]
07-11-2010, 01:03 PM
Reply
toni_a Offline
1 - 2 + 3 - 4 + ...

(07-11-2010, 01:01 PM)Пѫт Wrote: Ха, ама Тони, ти ги мешаш времињата бе пријател. Тој дочек на бугарската армија е по војната, така ли е?

тој дочек или модерно хепенинг, или фешта (шта би ми србијанци рекли) е ослободувањето на белград (ослобоѓење Београда).

и ова слика нам даје до знања, да су и срби од дното на душата бугари.

југославија, у тај моменат још није хајл, овај фрај Хитлер!
(This post was last modified: 07-11-2010, 01:14 PM by toni_a.)
07-11-2010, 01:11 PM
Reply
Han Solo Offline
Senior Member

(07-11-2010, 12:56 PM)Han Solo Wrote: Тони, показвам ти единственото съмнение за българска фалшификация, което съм имал в моите постове:

Приватни пораки:

TATAP Wrote:
Han Solo Wrote:
TATAP Wrote:Между другото,подписа на Гологанов не е с "Ъ" на края и Иван също

И? Мислиш, че подписа му е фалшив?
Дай да ровим и ако има нещо такова, да го открием.
На мен не ми пречи, ако отрия фалшификация, да я обявя.
по-добре недей,че Таридич ще се насере Smiley-happy068

След този диалог с Татап, търсих 2 часа да открия нещо за документа, но открих само, че има още един подпис без "ъ".
Съмненията ми останаха, но така и не можах да разбера дали документа е фалшив.

Ето и реакцията ми във форума за моите съмнения:

(04-11-2010, 12:54 PM)Han Solo Wrote: Хм, сега след по-обстойно разглеждане на "Мемоара до Великите сили",
нещо започва да ме съмнява този документ.
Твърди се, че един екземпляр се намирал в Пловдивската библиотека и бил публикуван за пръв път
в Бернския вестни ''Correspondance Balkanique", 29 ноември, 1919. Аз обаче не намерих нищо в чуждата преса.
Ако някой намери нещо по въпроса, нека да каже.

СЕГА МИ ОТГОВОРИ: KOЙ Е ЛЪЖЕЦ?!

Тони, ти ме нарече лъжец и искам от теб да го докажеш!
Не се прави на утрепан! Може да не ти харесват много неща, които казвам или показвам,
но това не означава, че трябва да ме наречеш лъжец без причина!
Отговори ми на елементарен въпрос, без да увърташ! КЪДЕ СЪМ ИЗЛЪГАЛ?!
07-11-2010, 01:14 PM
Reply
Пат Offline
Posting Freak

(07-11-2010, 01:11 PM)toni_a Wrote:
(07-11-2010, 01:01 PM)Пѫт Wrote: Ха, ама Тони, ти ги мешаш времињата бе пријател. Тој дочек на бугарската армија е по војната, така ли е?

тој дочек или модерно хепенинг, или фешта (шта би ми србијанци рекли) е ослободувањето на белград (ослобоѓење Београда).

и ова слика нам даје до знања, да и срби су од дното на душата бугари.

југославија, у тај моменат још није хајл, овај фрај Хитлер!
Тони, ти Србин си?Icon_lol Тој пречек е дел од општото славење на завршувањето на војната. Ти си ја постирал таа слика на Кајгана за да докажеш дека ете и Србите ги дочекале Бугарите како ослободители, па тоа нив не ги прави Бугари. Џингиби ја постирал сликата за да докаже дека бугарската армија била пречекана пријателски затоа што и таа учествувала во борбите против Германците во Јужна Србија, што е и вистина, самите Срби си го признаваат тоа. Е сега не знам јас, зошто сметаш дека Џингиби лаже ? Затоа што ти си ја постирал сликата со друга цел на Кајгана?
(This post was last modified: 07-11-2010, 01:22 PM by Пат.)
07-11-2010, 01:18 PM
Reply
jingiby Offline
Posting Freak

(07-11-2010, 01:14 PM)Han Solo Wrote: Тони, ти ме нарече лъжец и искам от теб да го докажеш!
Не се прави на утрепан! Може да не ти харесват много неща, които казвам или показвам,
но това не означава, че трябва да ме наречеш лъжец без причина!
Отговори ми на елементарен въпрос, без да увърташ! КЪДЕ СЪМ ИЗЛЪГАЛ?!

Колкото и на мен ще ми покаже къде съм излъгал. Не му обръщай внимание на това .......!?!
[Image: 03079b0284b1ec94.jpg]
(This post was last modified: 07-11-2010, 01:25 PM by jingiby.)
07-11-2010, 01:22 PM
Reply
toni_a Offline
1 - 2 + 3 - 4 + ...

стварно незнам што барам на ИСТОРИЈА!
стварно нема смисла ова кое ми го правите!

Quote:...Ти си ја постирал таа слика на Кајгана за да докажеш дека ете и Србите ги дочекале Бугарите...

Луѓе, испив (да не се фалам) многу! Ама колку и да пијам, нема шанса да се направам до толку...

Icon_lol Пѫт, внимавај...ќе има последици ова! Pishtoldzija
Icon_wink
(This post was last modified: 07-11-2010, 01:30 PM by toni_a.)
07-11-2010, 01:28 PM
Reply
Пат Offline
Posting Freak

(07-11-2010, 01:28 PM)toni_a Wrote: Icon_lol Пѫт, внимавај...ќе има последици ова! Pishtoldzija
Icon_wink

Ми се закануваш нешто? А зошто?
07-11-2010, 01:31 PM
Reply
Han Solo Offline
Senior Member

Тони, заради такива като теб сме на това положение, ти си знаеш какво имам предвид.
Дали си прав или не, за теб няма никакво значение, важното е да убедиш останалите.
Е, съжалявам, за мен фактите са важни.
07-11-2010, 01:39 PM
Reply
toni_a Offline
1 - 2 + 3 - 4 + ...

(07-11-2010, 01:31 PM)Пѫт Wrote: Ми се закануваш нешто? А зошто?
ДА, само ако ми се појавиш некаде има да ти фрлам пијачка!
чисто онака. :-)

(07-11-2010, 01:39 PM)Han Solo Wrote: Тони, заради такива като теб сме на това положение, ти си знаеш какво имам предвид.
Дали си прав или не, за теб няма никакво значение, важното е да убедиш останалите.
Е, съжалявам, за мен фактите са важни.
друже, ти кажав уште од почеток дека колегата твој лаже и краде.
ти кажав како стојат работите со оние кои свесно ги бранат истите „колеги“, и тоа е тоа. секој ќе ти го каже истото кое во момент јас ти го кажувам!
тоа што тој наводно застапува „исти„ интереси, не значи дека е чист и дека е така како што ти мислиш!
внимавај, секој човек од сопствен аспект суди - ако си чесен ти,мислиш дека и другите се чесни ;) ???

ти се чувствуваш навреден од мене, а всушност „колегата„ те изиграл!
не јас, него тој - запомни го ова.
ми правиш мене забелешки затоа што сум во право (и доставив факти),а не се прашуваш што е со „другарот“!? и каде е?
(This post was last modified: 07-11-2010, 01:58 PM by toni_a.)
07-11-2010, 01:53 PM
Reply
Пат Offline
Posting Freak

(07-11-2010, 01:53 PM)toni_a Wrote:
(07-11-2010, 01:31 PM)Пѫт Wrote: Ми се закануваш нешто? А зошто?
ДА, само ако ми се појавиш некаде има да ти фрлам пијачка!
чисто онака. :-)

Па во ред, место да се закануваш и расфрлаш со пијачките, објасни во што е проблемот со фотографијата? За тоа разговараме сега...

П.С. Да де, Воденица, не Кајгана..
(This post was last modified: 07-11-2010, 02:03 PM by Пат.)
07-11-2010, 02:02 PM
Reply
Пирин Македонски Offline
Member

Монорхо-фашиска Бългатия е окупотор,която с помоща на една от най злокобните сили , Фашиска Германия, се опита да наложи Вулгаризма- Ганьощизма над по голяма част от Балканският полуостров.
"Отечесво Фронтовска България" лицемерно изпрати същите тези окупаторски воиски против довчерешният си покровител с цел да предпази "******" си от репаразии и много скоро сама ще попадне под окупация от "братският съветски съюз"
Снимки от историята не променят нещата!!!!!
На всеки му е ясно как се правят снимки .
07-11-2010, 02:04 PM
Reply
Han Solo Offline
Senior Member

Тони, ти НЕ доказа, че jingiby лъже!
Нарече ме и мен лъжец и манипулатор, само защото не вудях къде е излъгал jingiby.
За 6 път те питам, къде видя лъжата и кой лъже и манипулира, аз или ти?

Ааа, Пирине, тъкмо на време идваш и ти!
Трябва всичко да върви по план...
(This post was last modified: 07-11-2010, 02:07 PM by Han Solo.)
07-11-2010, 02:06 PM
Reply
Пирин Македонски Offline
Member

(07-11-2010, 02:06 PM)Han Solo Wrote: Тони, ти НЕ доказа, че jingiby лъже!
Нарече ме и мен лъжец и манипулатор, само защото не вудях къде е излъгал jingiby.
За 6 път те питам, къде видя лъжата и кой лъже и манипулира, аз или ти?

Ааа, Пирине, тъкмо на време идваш и ти!
Трябва всичко да върви по план...

На време Да Icon_razz))) Всеки опит от да ревизирате историята ли? Монорхо-фашиска България не може да я претупата така лесно с няколко снимки. Вулгаризма е национална черта на племето Ви долно, но няма как да мине
07-11-2010, 02:25 PM
Reply
Han Solo Offline
Senior Member

Пирине, такива като теб само пречат в дискусиите.
Ама ти това искаш де, досега не съм чул едно нормално изречение от теб.
(This post was last modified: 07-11-2010, 02:35 PM by Han Solo.)
07-11-2010, 02:32 PM
Reply
Пирин Македонски Offline
Member

(07-11-2010, 02:32 PM)Han Solo Wrote: Пирине, тъпи простаци като теб не помагат в дискусията.
Ама ти това искаш де, досега не съм чул едно нормално изречение от теб.

Дане би маниполатори и пропагандисти като теб са по полезни на дискусиите? Ти имаш цел: Да доказваш българският характер на Македония, но забравяш да уважиш чуствата на МАКЕДОНСКИОТ НАРОД. Това прост или нещо друго те прави?
Всеки опит да се престави историята на един народ и една държава само от една гледна точка няма да е истинска.
Македония и народот на Македония (без разлика на народност и вяра) има своя история. И ако той народ общува със съседите си, това него прави част от тях. Докато "*******" като теб него разберат-няма да има разбирателство.
Аз откровено ненавиждам "******" Ви, но и той не ми е осталал длежен с репресиите и забраните(робството в което държи мен и мойте сънародници в Пиринско)
07-11-2010, 02:50 PM
Reply
Вовата Offline
Posting Freak

(07-11-2010, 12:57 PM)toni_a Wrote: на 05-02-08

http://macedonians.tv/showthread.php?s=e...1#post1061

[Image: info050208.jpg]

самата слика:
http://img233.imageshack.us/img233/9164/...nntkr5.jpg

зголемена/зумирана од едно друго место, па качена на „имаге-шак„...

од кое место? Icon_wink
ајде, ви давам толку многу “хинтови“ што на моменти се зачудувам!

Quote:На страната на истината съм, но не видях къде е излъгал jingiby!
Сложил бил снимка, която ти си бил качил в Интернет и това го прави лъжец, така ли?
Никъде не съм излъгал в този форум и ако някъде съм показал нещо невярно,
това е защото съм бил подведен, аз не съм ти Тиридин, ясно!
Един единствен път ме насочиха към детайл в документ, който породи съмнение в мен и аз си го казах!

ОК, ти си прецени...за себе! а и молкот на колегата си кажуваат повеќе отколку треба!
тоа што имав, ви дадов до знаење....и сега нека ми дојде Јингиби или Вовата и нека ми кажат дека не сум она кое што сум!

а за АСНОМ понатака...

Аз не знам какво е толкова трудно да се разбере. Никой не ти говори ТИ какво си. Говорим ти и другите като тебе да не се мъчите да правите от Гоце небългарин. Ти бъди и папуас ако искаш - дреме ми на дедовия. Нашиат проблем е с реторактивното помакедончване на самоогласени, но забележи - мъртви (!!!) македонски българи.

Даже и македонец нумеро уно, темелот Мисирков се подписал:

Македонский болгарин. Без притисок, во приватни мемоари, надвор од Бугарија И ПО (СЛЕД) сите свои заебации со македонството (Уврела му главата значи).

И десетки още примери!

Не си ти и твоето себеусеќане проблемот, току тоа што се мачиш да правиш со историята.

Да Бугарскиот фашистички окупатор го освободил омилениот ти београд от....... ФАШИСТИТЕ. Но не е срекаван со плакати "Србия е Бугарска земя", не се организирани бугарски акционни комитети, не се веяни бугарски знаминя и српската емиграция на издала весник со надслов "Сърбия воскресе".

Не мешай баби и жаби.
07-11-2010, 03:06 PM
Reply