Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 4 Vote(s) - 2 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
МАНИПУЛАТОРИ И ПЛУКАЧИ
Author Message
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*****

Posts: 17,072
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#1

Да отворам вакава тема ме предизвикаа неколку случувања во дискусии на ФБ грото врзани за наши колумни.


Quote: [Image: 23081_100000811005636_1048_q.jpg] Групација Дисиденти Јордан Петровски:

господине Николов има голема вистина во дел од вашето тврдење. За да биде целосна вистината во вашето пишано би ве прашал зошто МВР не покрена никакво обвинение против вистинските повикуважи на протестите на Калето: Страшо Ангеловски и Љубе Бошковски.Quote: [Image: 161355_100000651501675_3222637_q.jpg] Страшо Ангеловски

Mnogu mi e zal sto ne mozete ili ne sakate da gi razberete rabotite. Ve molam,ostavete go moeto ime nastrana dodeka se prepukuvate okolu vasite ,,favoriti,, VMRO DPMNE i SDSM.Procitajte go ,,Dnevnik,, od 14.02.2011 godina,kade e recisi vo c...elost prenesena mojata pres konferencija od Kaleto,pa moze da razgovarame.Dotogas,znajte deka nekoj vo ovaa drzava odrabotuva za grcko-srpskata politika i za javno izrecenite zelbi na Drucas. Ve molam,dokolku imate kakvi bilo dokazi za moe pottiknuvanje na slucuvanjata na Kaleto,iznesete gi. I prekinete ednas so poznatite udbaski metodi na lepenje etiketi. Pozdrav od Straso Angelovski,covekot koj ne se srami od nitu edena svoja postapka vo godinive sto izminaa сабота во 11:57


Quote: [Image: 23081_100000811005636_1048_q.jpg] Групација Дисиденти Јордан Петровски:

Страшо мислите ако сте ги избришале вашите повици нема траги до нив.

Quote:Страшо Ангеловски

Utre,nedela,13.02.2011 godina vo 12.00 casot vo organizacija na TMORO VEP,ke se sobereme pred crkvata spomenik na Kale vrz koja se izziv...uvaa albanskite vahhabisti na celo so gradonacalnikot na Cair,za da kazeme deka poveke ne dozvoluvame da se gazi makedonskoto dostoinstvo. Da kazeme deka na govorot na silata ke vozvratime so sila.

http://forum.kotle.ca/showthread.php?tid...d33983Види повеќе
сабота во 12:34

22-02-2011, 03:58 AM
Reply


Messages In This Thread
МАНИПУЛАТОРИ И ПЛУКАЧИ - by ЈорданПетровски - 22-02-2011, 03:58 AM
RE: МАНИПУЛАТОРИ И ПЛУКАЧИ - by KRAZISTA - 28-10-2011, 03:16 PM