Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 14 Vote(s) - 3.07 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Стевче Јакимовски пристапи во СДСМ
Author Message
acko Offline
Moderator
*****

Posts: 1,437
Joined: Jan 2010
Reputation: 21
#5

СДСМ влече многу чудни потези, цело време ја туркаат приказната за некаква обнова, за нови лица, демек смена на потрошените политичари во СДСМ, а на крај потрошените политичари од СДСМ ги сменија со потрошените од ЛДП. Како владееше на власт, сега така ’владее’ во опозицја...

Изгледа ги помешал брзините... или не може да ја ’растури’ власта, па реши да го ’растури’ ЛДП... Icon_razz

(This post was last modified: 03-01-2010, 12:21 AM by acko.)
03-01-2010, 12:19 AM
Reply


Messages In This Thread
RE: Стевче Јакимовски пристапи во СДСМ - by acko - 03-01-2010, 12:19 AM