The following warnings occurred:
Warning [2] count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable - Line: 871 - File: showthread.php PHP 7.4.30 (Linux)
File Line Function
/showthread.php 871 errorHandler->error

Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 14 Vote(s) - 3.07 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Стевче Јакимовски пристапи во СДСМ
Author Message
mara-popara Offline
Posting Freak
*****

Posts: 769
Joined: Dec 2009
Reputation: 6
#1

No shto e pchicinata na transferot. ????????? Po se ke e, crvenite kmeri se sobiraat okolu Pol Pot, alijas Branko Crvenkovski.

Петокраката го урнала мостот меѓу СДСМ и ЛДП

Се зборува дека на либералите им се прелеела чашата кога благодарение на гласовите на пратениците од ЛДП се коригираше Законот за грбот, така што симболот на државата остана без петокраката!? TapshanjeTapshanje

Stevche nemoze da ja prezali Shugoslavija, UDBA, Kumrovac i zatoa si dojde na vistinsko mesto, vo Bihakjka. SmeshkoSmeshko
(This post was last modified: 29-12-2009, 04:24 PM by mara-popara.)
29-12-2009, 04:16 PM
Reply


Messages In This Thread
Стевче Јакимовски пристапи во СДСМ - by mara-popara - 29-12-2009, 04:16 PM