Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 5 Vote(s) - 2 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ЧЕСТИТО ИСУСОВОТО РАЃАЊЕ
Author Message
ЈорданПетровски Offline
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*******

Posts: 17,566
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#29


Честит Божиќ на сите верници кои го слават денеска.26-12-2011, 03:19 AM
Reply


Messages In This Thread
RE: ЧЕСТИТО ИСУСОВОТО РАЃАЊЕ - by ЈорданПетровски - 26-12-2011, 03:19 AM