Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 6 Vote(s) - 4.33 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
******** TURKO MONGOLSKA
Author Message
Han Solo Offline
Senior Member
****

Posts: 676
Joined: Aug 2010
Reputation: 12
#3

Наци, по-полека с нервите, човеко, ще ти стане нещо.
Айде като си почнал да коментираш наред, вземи коментирай например това:

Я кажи ми, облаче, ле бяло е песен на Ран Босилек от 1916 година!

Ето ти я в изпълнение на Силви Вартан:(This post was last modified: 09-10-2010, 07:02 AM by Han Solo.)
09-10-2010, 07:02 AM
Reply


Messages In This Thread
******** TURKO MONGOLSKA - by NACIONALIST - 09-10-2010, 05:42 AM
RE: MAMICATA TURKO MONGOLSKA - by rahhan - 09-10-2010, 06:46 AM
RE: MAMICATA TURKO MONGOLSKA - by Han Solo - 09-10-2010, 07:02 AM
RE: ******** TURKO MONGOLSKA - by Han Solo - 09-10-2010, 08:00 AM
RE: ******** TURKO MONGOLSKA - by NACIONALIST - 09-10-2010, 04:56 PM