Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 14 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ПРЕДАВНИКOT БРАНКО ЦРВЕНКОВСКИ ЗБОРУВА ЗА ПАТРИОТИЗАМ
Author Message
NACIONALIST Offline
Senior Member
****

Posts: 485
Joined: Dec 2009
Reputation: -11
#19

(05-01-2010, 07:52 PM)mence Wrote: Ako "patriotot" Brako Crveni, go bivalo za vodenje politika od naj visoko nivo...vidovme....i toa celi 17-18 godini...

Covekot ne zasluzuva nitu da go spomeneme...ama za zal se uste se plete da ne vodi...

Sto da pravime ima i takvi izrodi megju nas...


Takvite izrodi za vreme na ilindenskoto vostanie se kaznuvale bez presuda, so strelanje
05-01-2010, 08:41 PM
Reply


Messages In This Thread
RE: ПРЕДАВНИКOT БРАНКО ЦРВЕНКОВСКИ ЗБОРУВА ЗА ПАТРИОТИЗАМ - by NACIONALIST - 05-01-2010, 08:41 PM