Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 12 Vote(s) - 3.33 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Живко Чинго
Author Message
basilius_2 Offline
Moderator
*****

Posts: 1,136
Joined: Dec 2009
Reputation: 17
#8"He who controls the present, controls the past. He who controls the past, controls the future." -- George Orwell
"Тој што ја контролира сегашноста,тој го контролира минатото.Тој што го контролира минатото ја контролира иднината." Џорџ Орвел
_____________________________________________________________

http://www.cd-macedonia.com
30-12-2011, 12:11 AM
Reply


Messages In This Thread
Живко Чинго - by basilius_2 - 04-01-2010, 03:46 AM
RE: Zivko Cingo - by basilius_2 - 05-01-2010, 07:02 PM
RE: Живко Чинго - by basilius_2 - 17-02-2010, 03:18 AM
RE: Живко Чинго - by basilius_2 - 17-02-2010, 08:48 PM
RE: Живко Чинго - by basilius_2 - 15-03-2010, 10:19 PM
RE: Живко Чинго - by basilius_2 - 26-12-2010, 02:31 AM
RE: Живко Чинго - by basilius_2 - 05-01-2011, 05:46 PM
RE: Живко Чинго - by basilius_2 - 30-12-2011, 12:11 AM
RE: Живко Чинго - by Zoograf - 18-02-2012, 10:10 PM