Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 13 Vote(s) - 3.85 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Билатерални односи: Македонија - Бугарија
Author Message
val Offline
Member
***

Posts: 120
Joined: May 2010
Reputation: 0

(11-05-2010, 09:12 AM)Път Wrote: .... затоа и му напишав да не ми го отекува мојот член со глупости. а да пишува по темата, ако има што да пишува, а ако не, да не не замара со своите „двустрани“ фантазии.
Абе, Път, ти да не си наратофил, бе?Icon_cool
Добро, еве по темата за односите еден клип со едно македонско девойче - щипянче, кое што учествува во шоуто "Dobre do6al v Balgaria" на Слави:
http://www.clip4e.com/play_makedonka_upr...3_2010.htm
Има ли, или нема врска со политиката - можеме да дебатираме.
И, Път, дефинитивно, тука фантазията ми е само едностранна - во правец на "китката шарена"Devil3
11-05-2010, 10:44 AM
Reply


Messages In This Thread
RE: Билатерални односи: Македонија - Бугарија - by val - 11-05-2010, 10:44 AM
RE: Билатерални односи: Македонија - Бугарија - by Охридски потомък - 20-12-2012, 04:04 AM