Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 13 Vote(s) - 3.85 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Билатерални односи: Македонија - Бугарија
Author Message
Пат Offline
Posting Freak
*****

Posts: 1,630
Joined: Apr 2010
Reputation: 39

(10-05-2010, 04:44 PM)Dojkar Wrote: Да ве просветлам малце: член=машки полов орган. Батето ве пцуе.

Абе Цицкар, што изигруваш некој дрвен адвокат и се правиш дека нешто разбираш кога по се изгледа не си го познаваш ни сопствениот јазик. Наврати се првин некоја страница и види кој прв почна со „драпањето членови“ па потоа зборувај, И какво пцуење жити тоа бугарскиот факултет кој го студираш, кога некому ќе кажеш „не ме отекувај“ значи токму тоа- не ми ги отекувај јајцата, т.е. не ми досадувај, какво пцуење какви пет стотинки?!
(This post was last modified: 10-05-2010, 08:23 PM by Пат.)
10-05-2010, 08:22 PM
Reply


Messages In This Thread
RE: Билатерални односи: Македонија - Бугарија - by Пат - 10-05-2010, 08:22 PM
RE: Билатерални односи: Македонија - Бугарија - by Охридски потомък - 20-12-2012, 04:04 AM