Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 13 Vote(s) - 3.85 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Билатерални односи: Македонија - Бугарија
Author Message
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*******

Posts: 17,503
Joined: Mar 2010
Reputation: 36

(03-05-2010, 05:25 PM)demmian Wrote: http://www.makedonika.org/NarodnaVolja/A...index.html

Гледам весникот излегува и денеска. Значи Македонците не се лишени од како ти што велиш "од сите човекови права".[Image: banner.gif]
[Image: 2010_05.gif]
http://www.narodnavolja.com/


Mе интересира зошто не пишуваат на Македонски јазик.
03-05-2010, 06:58 PM
Reply


Messages In This Thread
RE: Билатерални односи: Македонија - Бугарија - by ЈорданПетровски - 03-05-2010, 06:58 PM
RE: Билатерални односи: Македонија - Бугарија - by Охридски потомък - 20-12-2012, 04:04 AM