Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 13 Vote(s) - 3.85 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Билатерални односи: Македонија - Бугарија
Author Message
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*******

Posts: 17,503
Joined: Mar 2010
Reputation: 36

(01-05-2010, 10:21 PM)hristo Wrote: И сега!? Што ке измислат службениците? Пак ке го цитираат Божидар Димитров.


Ке измислат дрвен воз. PosPosPosVozbud

Божидар Димитров , Каракачанов, Доста Димовска, Виктор Конзуров .....се потрошиа......на интернетов во Македонија треба да направат споменик висок до Бога.....
01-05-2010, 11:29 PM
Reply


Messages In This Thread
RE: Билатерални односи: Македонија - Бугарија - by ЈорданПетровски - 01-05-2010, 11:29 PM
RE: Билатерални односи: Македонија - Бугарија - by Охридски потомък - 20-12-2012, 04:04 AM