Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 13 Vote(s) - 3.85 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Билатерални односи: Македонија - Бугарија
Author Message
Акага
Unregistered

 

(17-12-2012, 09:12 PM)Пѫт Wrote: Токму денес цела една бугарска делегација на чело со Борисов патувала во Грција.

Е да, и какво от това. Съвместни заседания си правят хората - накуп да договарят, а не по отделно да ходят министрите. Не е за пръв път.Icon_razz

17-12-2012, 09:41 PM
Reply


Messages In This Thread
RE: Билатерални односи: Македонија - Бугарија - by Акага - 17-12-2012, 09:41 PM
RE: Билатерални односи: Македонија - Бугарија - by Охридски потомък - 20-12-2012, 04:04 AM