Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

Thread Rating:
  • 13 Vote(s) - 3.85 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Билатерални односи: Македонија - Бугарија
Author Message
Han Solo Offline
Senior Member

Път, 20 години националната ни политическа гарнитура мълча и какво постигна?
Стереотипите в Македония не само си останаха циментирани, но и стана по-лошо - мълчанието се възприе като слабост и това охрабри злобните хейтъри още повече да плюят по България и лъжат ежедневно в пресата... Говоря за мнозинството от македонците, които коментират по форуми и медии.
Младенов изпрати ясен сигнал още преди месец с предложението за подписване на договор за добросъседство и македонската преса веднага се изпълни с интересни предложения за реципроцитет?! - признаване на нацията, езика и не знам още какво...
Представи си да протегнеш на някой ръка и той да започне да ти поставя условия, за да я приеме... така изглеждат нещата отстрани...
Имаше една поговорка "Който сее ветрове, ще жъне бури".
Като гледам сами се превърнахте в единствения ни съсед и единствената държава в света, с която имаме някакви спорове. А ми е чудно пък вие като сте толкова арни, защо имате проблеми със всички съседи?
И на мен не ми харесва случилото се в Брюксел, но време ви беше за един студен душ и от нас.
Не знам какво общо има ту Гърция и защо я намесваш... Мисля, че ако СЪрбия и Албания бяха в ЕС, щяхте да имате вето и от тях.
А дали ще ни мразите повече, не съм сигурен, но едва ли е възможно да стане по-лошо.

(This post was last modified: 13-12-2012, 11:52 PM by Han Solo.)
13-12-2012, 11:47 PM
Reply

Messages In This Thread
RE: Билатерални односи: Македонија - Бугарија - by Han Solo - 13-12-2012, 11:47 PM
RE: Билатерални односи: Македонија - Бугарија - by Охридски потомък - 20-12-2012, 04:04 AM