Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 13 Vote(s) - 3.85 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Билатерални односи: Македонија - Бугарија
Author Message
Топорчо Offline
Posting Freak
*****

Posts: 1,000
Joined: Jul 2011
Reputation: 9

E туй да беше писано за Сърбия или Албания така ли тихо щеше да помине

ГЛУП СИ КАКО БУГАРИН
http://milenko.com.mk/aktuelno.html
Без Ботев няма България
13-12-2012, 07:03 PM
Reply


Messages In This Thread
RE: Билатерални односи: Македонија - Бугарија - by Топорчо - 13-12-2012, 07:03 PM
RE: Билатерални односи: Македонија - Бугарија - by Охридски потомък - 20-12-2012, 04:04 AM