Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 13 Vote(s) - 3.85 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Билатерални односи: Македонија - Бугарија
Author Message
Пат Offline
Posting Freak
*****

Posts: 1,630
Joined: Apr 2010
Reputation: 39

Сепак мислам дека не бев доволно директен во претходниот пост, па да бидам уште подиректен - овој чекор на Бугарија личи на соучесништво во поделбата на Македонија и во желбата Македонија да ја снема од картата на Европа со вакви дејствија во клучни моменти. А биди сигурен дека токму така ќе се толкува во македонското општество.
13-12-2012, 12:23 PM
Reply


Messages In This Thread
RE: Билатерални односи: Македонија - Бугарија - by Пат - 13-12-2012, 12:23 PM
RE: Билатерални односи: Македонија - Бугарија - by Охридски потомък - 20-12-2012, 04:04 AM