Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
„АНАЛИЗА НА ЗБИРНОТО ДОСИЕ ЗА СОРАБОТНИЦИТЕ НА СДБ, „ИБАР“, „ВУЈКО“, МАМА“ И „СТРЕЛА
Author Message
ЈорданПетровски Offline
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*******

Posts: 17,656
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#12

[Image: 289156615_10228433396242555_361067074119...e=62B714C3]


[Image: 289151665_10228433396602564_217131717029...e=62B61F87]
21-06-2022, 05:19 PM
Reply


Messages In This Thread
RE: „АНАЛИЗА НА ЗБИРНОТО ДОСИЕ ЗА СОРАБОТНИЦИТЕ НА СДБ, „ИБАР“, „ВУЈКО“, МАМА“ И „СТРЕЛА - by ЈорданПетровски - 21-06-2022, 05:19 PM