Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ОТКАКО СЕ ПОТРОШИ ЛАГАТА ДАДУМ ЗА ДАТУМ СЕГА Е ПРЕПОЗНАВАЊЕТО ЛАГАТА
Author Message
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*****

Posts: 17,190
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#1

Quote:Заев: Германија и Франција ги препознаа подвизите што ги презедовме

30.04.2019
Им благодарам на нашите пријатели од Германија и Франција што ги препознаваат и посочуваат подвизите кои ги презедовме како врвен придонес кон балканската и европската стабилност, напиша на својот Фејсбук профил премиерот Зоран Заев, по неформалниот самит на Германија и Франција со западнобалканските држави во Берлин.

Тој порача и дека одговорноста и посветеноста на властите нема да запре, бидејќи, како што наведе на социјалната мрежа, европската идеја за сојузништво на диверзитетот бара постојана грижа за себе и за другиот,

[url=https://imgbb.com][/url]
[Image: image.png]

Surrender Surrender Surrender Surrender Surrender Surrender

Da_ne_si_lud Da_ne_si_lud Da_ne_si_lud Da_ne_si_lud Da_ne_si_lud
(This post was last modified: 30-04-2019, 01:24 PM by ЈорданПетровски.)
30-04-2019, 12:42 PM
Reply


Messages In This Thread
ОТКАКО СЕ ПОТРОШИ ЛАГАТА ДАДУМ ЗА ДАТУМ СЕГА Е ПРЕПОЗНАВАЊЕТО ЛАГАТА - by ЈорданПетровски - 30-04-2019, 12:42 PM