Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 8 Vote(s) - 2 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ako ja sakate Lepa Brene .... povelete !!!!!!!!!
Author Message
toni_a Offline
1 - 2 + 3 - 4 + ...
****

Posts: 610
Joined: Jan 2010
Reputation: 12
#5

аз много обичам Лепа Брена - ин София!

Yea
(This post was last modified: 04-11-2010, 05:59 AM by toni_a.)
04-11-2010, 05:55 AM
Reply


Messages In This Thread
RE: Ako ja sakate Lepa Brene .... povelete !!!!!!!!! - by toni_a - 04-11-2010, 05:55 AM