Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 8 Vote(s) - 3.75 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Димитар Талев
Author Message
hristo Offline
Super Moderator
******

Posts: 2,955
Joined: Dec 2009
Reputation: 33
#5

Почнав да го читам Железниот светилник. Прекрасна книга. Просто ми е срам што ова книга ја откривам после толку години.:sekrie:
04-01-2010, 09:08 PM
Reply


Messages In This Thread
Димитар Талев - by Pirinec-Vrhovist - 30-12-2009, 04:41 PM
RE: Димитар Талев - by hristo - 04-01-2010, 09:08 PM
RE: Димитар Талев - by basilius_2 - 06-01-2010, 06:45 PM
RE: Димитар Талев - by mungos - 12-02-2010, 11:12 PM
RE: Димитар Талев - by vargo - 21-02-2010, 04:56 PM
RE: Димитар Талев - by Sava - 21-02-2010, 05:06 PM
RE: Димитар Талев - by hristo - 07-03-2010, 08:18 AM
RE: Димитар Талев - by Sava - 07-03-2010, 02:37 PM
RE: Димитар Талев - by ivan mihajlov - 07-03-2010, 06:18 PM
RE: Димитар Талев - by ИВАНА - 14-03-2010, 11:49 AM
RE: Димитар Талев - by ivan mihajlov - 27-03-2010, 10:58 PM
RE: Димитар Талев - by Paradigm - 07-07-2010, 09:08 AM
RE: Димитар Талев - by Stefan - 07-07-2010, 11:57 AM
RE: Димитар Талев - by Paradigm - 06-07-2010, 11:32 PM
RE: Димитар Талев - by demmian - 06-07-2010, 11:41 PM
RE: Димитар Талев - by Paradigm - 07-07-2010, 09:02 AM
RE: Димитар Талев - by demmian - 07-07-2010, 09:00 PM
RE: Димитар Талев - by Paradigm - 07-07-2010, 12:30 PM