Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 12 Vote(s) - 2.83 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Типови за денес
Author Message
Nikola Offline
Senior Member
****

Posts: 512
Joined: Dec 2010
Reputation: 12
#2

Типови за викендов
Ман. Сити- Вест Хем 1
ПСВ-Адо Ден Хаг 1
Марсеј-Арле 1
Барселона-Атлетико М. 1
Олимпијакос-Ксанти 1
Севиља-Малага 1
Реал М.-Реал С. 1
03-02-2011, 02:35 AM
Reply


Messages In This Thread
RE: Типови за денес - by Nikola - 03-02-2011, 02:35 AM
RE: Типови за денес - by Nikola - 06-02-2011, 09:42 PM
RE: Типови за денес - by Nikola - 03-02-2011, 02:36 AM
RE: Типови за денес - by Nikola - 04-02-2011, 12:38 AM